Suurformaatiline keskmise ja madala võimsusega fiiberlaserlõikusmasin

DXTECH L-seeria suure tööalaga fiiberlaserlõikusmasinad kasutavad modulaarset disaini, mis võimaldab kiiresti laiendada metalli lõikamise alasid ja vähendada transpordikulusid. Masin võimaldab erinevate kujundite ja tähtede reaalajas töötlemist ning on kasutajasõbralik ja lihtne kasutada. Toetatud on kohandatud formaadid. Maksimaalne töötlemisformaat võib ulatuda kuni 2500 mm × 12000 mm ning maksimaalne lõigatav plaadipaksus kuni 25 mm. See vastab suureformaadilise töötlemise nõuetele. Toetatud on kohandatud formaadid.

  • Maksimaalne töötlemisformaat kuni 2500 mm × 12000 mm
  • Maksimaalne lõigatav paksus kuni 25 mm

Metallilaserlõikusmasinad süsinikterase, roostevaba terase, tööriistaterase, vedrutera, tsingitud terase, alumiiniumi, vase, kulla, hõbeda, sulamite, raua, messing, titaani, mangaani, kroomi, nikkeli ja koobalti lõikamiseks.

Eelised

  1. Ülisuur töötlemisformaat
    Maksimaalne töötlemisformaat võib ulatuda kuni 2500 mm × 12000 mm ning maksimaalne plaadi paksus on kuni 25 mm. Sobib suureformaadilise töötlemise nõuetele. Toetatakse kohandatud formaate.
  2. Suure tugevusega jagatud plaatidega keevitatud raam
    Optimeeritud transpordiplaan võimaldab masina paigutamist tavalisse 20’GP ja 40’HQ konteinerisse. Vähendab transpordikulusid – need on vaid kolmandik raamkonteineri transpordikuludest.
  3. Jagatud raamiga toetav töölaud
    Vähendab voodistruktuuri koormust, vähendab materjali löögi mõju voodile, tagab masina täpsuse ning suurendab töölauda kandevõimet.
  4. Jagatud vedeliku piirkonna tolmueemaldus
    Suitsueemaldusseade tuvastab automaatselt laserlõike koha ja avab täpse suitsueemalduse. Lõikamata alad jäävad suletuks, tagades täieliku suitsukontrolli, suurendades imemisvõimsust ja eemaldades suitsu maksimaalselt.
  5. Vahetatav iseseisev leegikindel metallplaat
    Vähendab räbu mõju voodile ja pikendab voodi eluiga.

Omadused

Seade vastab enamiku tööstusharude detailide töötlemise nõuetele ning töö täpsus on stabiilne. Praegu kasutatakse laserlõikusmasinaid laialdaselt elektroonikas, elektriseadmetes, mehaanilises riistvaras, uue energiatootmise/litiumakudes, pakendites, päikeseenergia, LED-tehnoloogia, autotööstuse ja muudes valdkondades.